Kontakt

 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 

42-400 Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 24, tel. 32 67 225-47

fax 32 67 227-56

sekretariat@ckziu-zawiercie.pl 

ckpzawiercie@o2.pl 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) – utworzona na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP):

Adres ESP (skrytki ePUAP) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego to:  /ckziuzawiercie/SkrytkaESP

 
Dyrektor 

mgr inż. Leszek Brzozowski 

dyrektor@ckziu-zawiercie.pl

 

V-ce Dyrektor

mgr inż Michał Jurczak 

wicedyrektor@ckziu-zawiercie.pl

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr inż. Tadeusz Stanek 

t.stanek@ckziu-zawiercie.pl

 

Zastępca Kierownika Szkolenia Praktycznego

mgr Katarzyna Kostrzejowska

k.kostrzejowska@ckziu-zawiercie.pl

 

Doradcy Zawodowi

mgr Anna Rudecka

a.rudecka@ckziu-zawiercie.pl

 

mgr Małgorzata Komenda

m.komenda@ckziu-zawiercie.pl

 

mgr inż. Krzysztof Bała

k.bala@ckziu-zawiercie.pl

 

Administracja

Wioletta Pala

administracja@ckziu-zawiercie.pl

 

Agata Rotarska

sekretariat@ckziu-zawiercie.pl

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

oskp.ckp@ckziu-zawiercie.pl


Mapa dojazdu