Kontakt

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego

42-400 Zawiercie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 24, tel. 32 67 225-47

fax 32 67 227-56
sekretariat@pckz-zawiercie.pl

 

Dyrektor PCKZ

mgr inż. Leszek Brzozowski 

dyrektor@pckz-zawiercie.pl

 

V-ce Dyrektor

mgr inż Michał Jurczak 

wicedyrektor@pckz-zawiercie.pl 

 

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr inż. Tadeusz Stanek 

t.stanek@pckz-zawiercie.pl

 

Zastępca Kierownika Szkolenia Praktycznego

mgr Katarzyna Kostrzejowska

k.kostrzejowska@pckz-zawiercie.pl

 

Doradcy Zawodowi

mgr Anna Rudecka

a.rudecka@pckz-zawiercie.pl

 

mgr Małgorzata Komenda

m.komenda@pckz-zawiercie.pl

 

mgr inż. Krzysztof Bała

k.bala@pckz-zawiercie.pl

 

Administracja

Wioletta Pala

administracja@pckz-zawiercie.pl

Agata Rotarska

sekretariat@pckz-zawiercie.pl

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

oskp.ckp@pckz-zawiercie.pl


Mapa dojazdu