Archive for Anna Rudecka

Szkolimy się!

Chcąc przekazywać najnowszą wiedzę naszym uczniom nauczyciele praktycznej nauki zawodu – p. Edyta Gembka, p. Izabela Pawłowska-Polańska oraz p. Anna Bąk wzięły udział w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez Juran Art w Opolu. 

CKZiU w MOPSie

Klasa III SB fryzjer wraz z prowadzącymi wzięła udział w projekcie, którego celem jest poprawa warunków funkcjonowania i rozwoju społeczności lokalnej oraz wzmacnianie aktywności mieszkańców Zawiercia poprzez działania o charakterze środowiskowym, integracyjnym, edukacyjnym, zawodowym.
 
 

Święto Niepodległości

11 listopada 2021 r. obchodzimy 103 rocznicę upamiętniającą odzyskanie przez Polskę  Niepodległości.

 

Do hymnu! Wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego

CKZiU dołącza do ogólnopolskiej akcji – wspólnie śpiewamy „Mazurek Dąbrowskiego” 🇵🇱
 
 
Nasi uczniowie podczas śpiewania hymnu
 
 

,,Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”

W związku z występującymi w okresie jesienno – zimowym zjawiskami, które niekorzystnie wpływają na widoczność uczestników ruchu drogowego zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnych przeglądów oświetlenia w pojazdach mechanicznych. 

 

W bieżącym roku kontrola świateł odbędzie się w dniach: 

6 listopad 2021

20 listopad 2021

4 grudzień 2021 

Zapraszamy!!!

W ostatnich dniach naszą placówkę odwiedzili uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z Ogrodzieńca i Ryczowa.

W trakcie zwiedzania pracowni CKZiU nauczyciele praktycznej nauki zawodu zapoznali uczniów z kierunkami kształcenia, jak również udzielili młodzieży odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dot. nauczanych przez nas zawodów. Mamy nadzieję, że to spotkanie pomoże w przyszłości dokonać trafnego wyboru dalszej ścieżki edukacyjno – zawodowej. 

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021 w CKZiU

W dniu 17 września 2021 r. nasze Centrum wzięło udział w ogólnopolskiej akcji pokazującej jak wykorzystujemy przyznane nam środki unijne. W tym celu zorganizowano Dni Otwarte pod hasłem „Fundusze Europejskie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zawierciu”.
 
 
 

Szkolimy się!

W dniach 27-28.08.2021 nauczyciele pracowni gastronomicznej uczestniczyli w kursie CARVINGU w ramach projektu unijnego „Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”.
W tajniki sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach wprowadzał pan Tomasz Szpalek, Wicemistrz Polski, uczestnik prestiżowych konkursów polskich i zagranicznych, doceniany na arenie międzynarodowej.

https://fb.watch/89hPmsLCUM/

 

UWAGA! Nowe plany zajęć!

W zakładce Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe – Plany Zajęć pojawiły się harmonogramy zajęć dla kwalifikacji MEC 05 (Operator obrabiarek skrawających), MOT 05 (Mechanik pojazdów samochodowych) oraz ROL 04 (Rolnik).

Zapraszamy do zapoznania się z planem.