Archive for Anna Miśta

UWAGA!

Trwa rekrutacja na kwalifikacyjne kursy zawodowe!!!

Nowy regulamin rekrutacji znajduje się w zakładce KURSY KWALIFIKACYJNE oraz na stronie BIP =>http://www.pckz-zawiercie.4bip.pl/index.php?idg=3&id=28&x=6

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja 2019 r.

W dn. 3 maja  nasza delegacja wzięła udział w uroczystościach z okazji 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczestnicy zebrali się tradycyjnie na placu Teodora Stosika, przy Pomniku Nieznanego Żołnierza.

Read more

Spotkanie uczniów z przedstawicielem firmy Knauf

W dn. 26 marca 2019 r. dział budowlany PCKZ zorganizował spotkanie z przedstawicielem firmy Knauf. W prelekcji wzięła udział II klasa Technikum Budowlanego. Uczniowie zostali zapoznani z systemem suchej zabudowy. Pokazano przykładowe realizacje oraz próbki materiałów znajdujących się w ofercie firmy Knauf.

Read more

Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe!!!

Ponadto w ofercie posiadamy możliwość uzupełnienia lub uzyskania wykształcenia w zawodzie Technik bezpieczeństwa i higieny pracy w naszej Szkole Policealnej. ZAPRASZAMY!!! 

XVII Targi Edukacyjne

W dniach 26 – 27 marca 2019 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu odbyły się XVII Powiatowe Targi Edukacyjne. Przyszli absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum, którzy już za chwilę staną przed wyborem dalszego kierunku kształcenia mieli możliwość zapoznania się z ofertami szkół średnich z terenu miasta i powiatu zawierciańskiego.

Read more

Zajęcia praktyczne w PCKZ

Uczniowie PCKZ podczas zajęć praktycznych wykonują różnorodne zabiegi tj. koloryzacja, dekoloryzacja, strzyżenia i makijaż, a nawet podejmują się wykonaniu całkowitej metamorfozy. Wszystko to dzieje się pod opieką mistrza Pani Edyty Gembki.  Uczniowie w ten sposób najlepiej nabierają wprawy zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z galerią 🙂

Read more

VI Regionalny Konkurs Fryzjerski

W dn. 20.03. 2019 r. uczeń kl. III Technikum usług fryzjerskich odbywający praktyki w PCKZ – Tomasz Miśta pod opieką swojego opiekuna mistrza p. Edyty Gembki uczestniczył w VI Regionalnym Konkursie Fryzjerskim 
– motyw przewodni „Kwiaty we włosach” w Będzinie. 
Read more

Najnowsze technologie w PCKZ

Od kilku dni w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Zawierciu możemy pochwalić się kolejnym nowoczesnym wyposażeniem pracowni praktycznej nauki zawodu. Tym razem są to obrabiarki sterowane numerycznie. Dostawcą sprzetu w ramach realizacji Projektu pod nazwą „Przebudowa, modernizacja oraz wyposażenie pracowni zawodowych w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Zawierciu” współfinansowanego przez Unię Europejską była firma DMG MORI POLSKA  Sp. Z O. O. z Pleszewa

Read more

Uwaga! Nowe plany zajęć

W zakładce Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe – Plany Zajęć pojawiły się harmonogramy zajęć dla kwalifikacji MG.19 (Operator obrabiarek skrawających) i AU.61 (Kosmetyka). Zapraszamy do zapoznania się z planem.

Read more

Spotkanie z przedstawicielem firmy Wienerberger

W dniu 08.01.2018 r. nauczyciele praktycznej nauki zawodu z działu budowlanego p. Patrycja Toborowicz i p. Małgorzata Zaporowska – Zalasińska zorganizowały spotkanie z przedstawicielem firmy Wienerberger. W prelekcji wzięła udział klasa II Technikum Budowlanego ZS im. X. Dunikowskiego w Zawierciu. Uczniowie zapoznali się także z ofertą produktów Porotherm, Koramic, Terca.

Read more